Dzisiaj, gdy ktoś remontuje łazienkę oraz chce to uczynić tanio, właściwie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, iż lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności radować się także doskonałą stylistyką.
Innowacyjne miski WC wyróżniają się ogromną stabilnością, trwałością a także łatwym montażem. Świetnie pasują do toalet standardowych, jak i tych urządzonych w trendzie nowoczesnym. Z uwagi na różnorakie kształty i odmienny design każdy może wyszukać rozwiązanie przystosowane do jego potrzeb i preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% oraz łatwe czyszczenie bez zastosowania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia oczekiwania klientów zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek oraz przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę lub bidet, niż znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie zwłaszcza rekomendowane do mieszkań współczesnych. Sprawdzi się także w wnętrzach o niewielkim metrażu, bo optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak styczności z podłożem sprzątanie toalety jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie wzorem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się nieprzyjemny huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy lekko popchnąć, by deska zamknęła się sama, dyskretnie a także bezpiecznie!

Miski WC bezkołnierzowe to najnowsze osiągnięcie stylistów aranżacji toalet, jakie zyskuje coraz większą popularność. Z uwagi na brak kołnierza a także innych niepożądanych wgłębień w ceramice Misa WC jest wyjątkowo prosta do utrzymania w czystości.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze współczesnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem higieny to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie przycisk spłukujący. Wielką zaletą podwieszanych misek WC jest to, iż szczególnie łatwo jest umyć posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją zamontować na wyższej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, iż ubikacja, a zwłaszcza sedes to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne mycie oraz oczyszczenie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w której zbiera się wiele baterii. Dobry płyn czyszczący a także szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten nierównomierny przepływ powoduje, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana również bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wcięcia), które zapewniają płynny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i jednakowo spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych bakterii.