Charakterystyka grzejników dolnych zaworowych!

Grzejniki są niemal obowiązkowym elementem wyposażenia. Rodzajów ich jest wiele, a na rynku znajdują się te lepszej, jak i gorszej jakości. Grzejniki dolne zaworowe Kermi https://proterm.sklep.pl/grzej-dolne-zaworowe,cp685,pl.html od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto postawić akurat na grzejniki Kermi – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Grzejniki zaworowe Kermi

Wszystkie grzejniki Kermi wyposażone są w innowacyjną technikę zaworową. Technika ta zapewnia precyzyjną regulację, efektywność termiczną oraz pożądany komfort cieplny. Zawór w grzejnikach Kermi ukryty jest za głowicą. Jest on tak naprawdę niewidoczny z zewnątrz. Rozwiązanie to podnosi walory estetyczne tych modeli. Można śmiało powiedzieć, że grzejniki zaworowe Kermi wyznaczają standardy w tym zakresie, także w odniesieniu do ważnej kwestii, jaką jest wyrównanie hydrauliczne.

Zwory w grzejnikach Kermi zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, zostały dopracowane w każdym detalu, po to, by najlepiej zoptymalizować pracę grzejnika. Zawory stosowane w grzejnikach Kermi posiadają przestawną wkładkę zaworową. Wkładka ta jest fabrycznie wyregulowana – odpowiednio do mocy cieplnej danego grzejnika. W małych grzejnikach, które mają praktycznie jednakową wartość regulacji wykorzystywane są zawory precyzyjnej regulacji.

Wybierając grzejniki zaworowe Kermi, można je precyzyjnie regulować, nawet w przypadku grzejników małych. Jest to bez wątpienia duży ich atut. Do zalet fabrycznej nastawy wstępnej zaworów wyrównanie hydrauliczne osiąga bardzo dobry poziom, który jest bliski idealnemu. Rozwiązanie takie, to także oszczędność energetyczna, która może wynieść nawet 6% w skali roku. Innowacyjne zawory stosowane w grzejnikach Kermi, są też gwarancją prawidłowego działania instalacji grzewczej.

grzejnik dolny

Nowoczesne grzejniki zaworowe Kermi!

Nie są to jednak jedyne parametry, które przemawiają na korzyść grzejników zaworowych dolnych Kermi! Warto wspomnieć także i o tym, że grzejniki Kermi wyposażone są w unikatową technologię therm-x2. To właśnie dzięki niej użytkowanie tych produktów jest tak komfortowe. Zasada działania grzejników jest bardzo prosta i to właśnie w tym prostym, a jednocześnie innowacyjnym podejściu tkwi sekret grzejników Kermi. Po włączeniu grzejnika w pierwszej kolejności nagrzewa się przednia płyta.

Druga nagrzewa się w dalszej kolejności i pozostaje chłodniejsza. Dzięki szeregowemu przepływowi osiągnąć można szybsze odczucie komfortu termicznego. Ta technologia przyczynia się do oszczędności na ogrzewaniu, nawet do 11% w skali roku. Grzejniki Kermi można szybko regulować, dzieje się to zupełnie w inny sposób, niż w konkurencyjnych produktach. Pomimo tego, że grzejniki Kermi są produktami nowoczesnymi, wyposażonymi w szereg technologii, koszt ich nie jest wysoki. W naszej opinii są to produkty godne polecenia!