Czy skup samochodów za gotówkę się opłaca?

Wiele osób w dalszym ciągu uważa, że tylko poszukując samodzielnie kupca na różnego rodzaju portalach internetowych, można zarobić atrakcyjną gotówkę za sprzedaż używanych samochodów. Rzeczywistość zaczyna jednak wyglądać zupełnie inaczej. Jak się bowiem okazuje, samodzielna sprzedaż auta nie jest już taka łatwa, jak to było kilka lat temu. Wprost przeciwnie, pojazd musi zostać przygotowany do sprzedaży, dodatkowo trzeba również wykupić konto na portalach, zrobić zdjęcia i zredagować ogłoszenie, a następnie odbyć dziesiątki rozmów z potencjalnymi nabywcami, którzy ostatecznie nie finalizują transakcji. Alternatywą jest natomiast skup samochodów Bydgoszcz. Czy taka współpraca jest opłacalna?

Ile można zarobić w skupie aut?

Niemalże każdy skup aut używanych, działający na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, oferuje swoim klientom darmową wycenę. Wycena taka dokonywana jest przez rzetelnego fachowca, który jest w stanie ocenić stan techniczny pojazdu i oszacować jego realną wartość.

Skup pojazdów nie płaci jednak 100% wartości samochodu. Sprzedaż samochodu odbywa się tutaj bowiem na nieco innych zasadach niż te, które obowiązują, gdy chcesz sprzedać swój samochód samodzielnie. Co ważne, skup aut osobowych przyjmuje samochody w niemalże każdym stanie technicznym. Tak więc skup samochodów w Bydgoszczy odkupić może samochody używane sprawne oraz każde auto, które uległo wypadkowi czy awarii.

Jeśli chodzi o skup aut uszkodzonych, na ogół osiągają one tutaj cenę ok. 60% wartości rynkowej pojazdu. Samochody osobowe w lepszym stanie technicznym sprzedawane są natomiast za 80% wartości. Profesjonalny skup resztę kwoty przeznacza na naprawę aut i poszukiwania dla nich kupca na terenie Bydgoszczy i okolic.

Skup aut Bydgoszcz vs złomowanie pojazdów

Skup samochodów osobowych to szansa na pozbycie się problemu, który często od wielu lat zalega w naszych garażach czy na posesjach. Co więcej, umożliwia on również transport samochodów uszkodzonych przy pomocy lawety, oferując najlepsze ceny zakupu aut osobowych.

Taki skup samochodów sprawnych, powypadkowych i uszkodzonych płaci znacznie więcej, niż legalne złomowanie. Dlaczego? Otóż, jak już zostało wspomniane, skup aut powypadkowych w Bydgoszczy dokonuje darmowej wyceny auta, oferując najlepsze ceny za samochody w dobrym stanie i nieco niższe za te, których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. W oparciu o zebrane informacje, skup aut za gotówkę tworzy indywidualne oferty, w oparciu o które skupuje się samochody. Auto kasacja to z kolei firma, w której samochód jest ważony, a kwota sprzedaży ustalana jest w oparciu o jego wagę, bez względu na stan techniczny.

skup pojazdów uszkodzonych

Który skup aut w Bydgoszczy płaci najwięcej?

Śledząc wpisy na lokalnych forach i opinie internautów nie można mieć wątpliwości, że to właśnie skup-samochodow.bydgoszcz.pl jest w stanie wycenić samochód najlepiej w całym regionie. Pracownicy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę czekają na potencjalnych klientów, wspierają ich w załatwieniu formalności oraz podpisują kolejne umowy kupna-sprzedaży. Również i ty zadzwoń po darmową wycenę i przekonaj się, dlaczego usługi skupu aut cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem.

2 thoughts on “Czy skup samochodów za gotówkę się opłaca?

  1. Dobrze napisany artykuł, który wzbudził moje zainteresowanie od pierwszego akapitu. Czekam na więcej podobnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − dziewięć =